STRADE TRANSPORT to profesjonalne, dynamicznie się rozwijające przedsiębiorstwo, świadczące usługi logistyczne na najwyższym poziomie. Obsługujemy transporty z/do Francji, Benelux oraz innych krajów Europy południowej.

Pracownicy STRADE TRANSPORT to pasjonaci, gwarantujący profesjonalne wykonywanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w transporcie, spedycji i logistyce.

Jednym z wielu atutów STRADE TRANSPORT jest szybkość działania a specyfiką różnorodność oferowanych usług. Wszystkie osoby zatrudnione w STRADE TRANSPORT to sprawdzeni i rzetelni pracownicy, posiadający wykształcenie transportowe oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

W trosce o ładunek klientów STRADE TRANSPORT zabezpiecza go w trakcie jego załadunku, transportu oraz rozładunku. Nasze pojazdy wyposażone są w system satelitarnego śledzenia ładunku oraz standardową łączność GSM.

Współpracując ze STRADE TRANSPORT nasi klienci mają pewność, że postawili na:

partnerskie wypracowywanie najlepszych rozwiązań,
gwarancję terminowości, solidności i elastyczności dostarczanych usług,
wysokie standardy i jakość obsługi,
dostosowanie usług do specyfiki działalności poszczególnych Klientów,
komunikatywność w relacjach Klient-STRADE TRANSPORT,
obniżanie kosztów logistycznych Klientów,
wysoki poziom techniczny usług,

Tabor, którym dysponujemy spełnia restrykcyjne normy ekologiczne. Stawiając na sprawdzone marki pojazdów, mamy pewność, że tabor nas nie zawiedzie w trakcie wykonywania zlecenia. Dbamy o wizerunek zewnętrzny taboru ponieważ jest on wizytówka naszych klientów. Standardem w ciągłej dyspozycji są naczepy kurtynowe o wysokości wewnętrznej 2,7m.

Przedsiębiorstwo nasze specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transportu i zadań spedycyjnych w zakresie importu i eksportu. Zarówno zakres organizacji jak i transportu są odpowiednio dostosowane do wszelkich wymogów międzynarodowych. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników biurowych zapewnia sprawną i dokładną organizację całego przebiegu transportu, załatwienie wszelkich wymaganych formalności czy też pożądanych dokumentów.